K finanční nezávislosti krok za krokem

Děkuji vám za vaše rozhodnutí vstoupit do tréninku. Učinili jste tak první krok k získání finanční nezávislosti. Finanční samuraj vám pomůže dosáhnout vašeho cíle.

Finanční nezávislost je zejména o tom, jak získat dostatečný pasivní příjem. Dosáhnout pasivního příjmu ale bohužel neznamená, že sami budete pasivní. Naopak, abyste získali dostatečný pasivní příjem, musíte být poměrně dost aktivní. Je to stejné, jako když chcete sklízet úrodu: nejdříve také musíte zasít a pak se o růst a zrání své úrody náležitě starat.

Tento tréninkový program se zaměřuje na jednu z cest vedoucí k finanční nezávislosti. Jedná se o nákup a následný pronájem nemovitostí. K finanční nezávislosti vedou i jiné cesty, ale investice do nájemních nemovitostí jsou podle mého názoru cestou nejvíce dostupnou široké skupině lidí.

Tréninkový program vás provede celým postupem, jak získat nemovitost, kterou následně pronajmete, a zajistíte si tak první část svého pasivního příjmu. Tento postup pak stačí opakovat do doby, než pasivní příjem pokryje veškeré vaše výdaje.

Pak budete finančně nezávislí.

„Důležité je si nejprve uvědomit, co pro vás znamenají peníze.“

Tréninkový program vás naučí, co to je pasivní příjem, naučí vás přemýšlet o penězích jako o nástroji, jako o palivu pro motor. Protože peníze ničím jiným nejsou. Peníze nejsou vaším primárním cílem, je jím získání času díky dostatečnému pasivnímu příjmu.

Peníze nejsou ani špatné, ani dobré. Jsou pouze nástrojem, a tak i pro ně platí, že záleží na tom, v jakých rukách se nacházejí. V dobrých rukách peníze slouží a pomáhají, ve špatných škodí.

Peníze mohou ztratit svou hodnotu. Získané vědomosti a dovednosti vám zůstanou a budete si moct vytvořit tak vysoký pasivní příjem, jaký jen budete chtít.

Cílem cesty k finanční nezávislosti nejsou peníze, ale získání času a svobody volby.