Jak absolvovat trénink?

Tréninkový program je sestaven tak, abyste jej mohli absolvovat v čase, kdy se to bude hodit vám, a na místě, které vám bude vyhovovat. Přihlašovací údaje vám umožní přihlásit se k tréninku kdykoli během předplaceného období ( 12 měsíců). Na to, abyste prošli celým tréninkem, máte tedy až 12 měsíců od chvíle, kdy do něj vstoupíte, ale čím dřív tréninkem projdete, tím dřív budete schopni nastoupit na svou cestu k finanční nezávislosti.

Tréninkový program je sestaven krok za krokem a povede vás od změny myšlení až ke koupi první nemovitosti. Jako bonus získáte informace o dalších dovednostech, které vám pomohou maximalizovat váš zisk z nemovitostí.

Pracovní formuláře si stáhněte a používejte je ve své praxi. Můžete je samozřejmě upravovat podle toho, jak vám to vyhovuje.

„Tréninkový program je nástroj, který vám pomůže dosáhnout finanční nezávislosti. Ale úspěch je ve vaší hlavě a záleží jen na vás.“

Pár obecných rad k tréninku

  • Trénujte pravidelně. Tak jako sportovec, který pravidelně trénuje, dosahuje lepších výsledků, i vy si nastavte pravidelný čas, kdy se budete tréninku věnovat. Vyhraďte si určitý čas v průběhu dne a tréninku se věnujte několikrát za týden. Tak si zachováte návaznost a projdete tréninkem rychleji.
  • Nejdříve si přečtěte informace v lekci a až pak se podívejte na příklady z praxe. Abyste je správně pochopili, je dobré se nejprve seznámit s danou problematikou.
  • Tento trénink je sestaven pro začátečníky a postupuje krok za krokem od základů a ze začátečníka se tak stává pokročilý. Máte-li však již zkušenosti s nákupem, pronájmem a prodejem nemovitostí a se získáním pasivního příjmu, můžete si vybrat pouze lekci, která vás zajímá a jež vám přinese nové vědomosti. Sami si určete vlastní priority a to, co potřebujete znát.
  • Pozitivní přístup je základ ve všem, co děláme. Pokud se vám napoprvé nepodaří aplikovat to, co jste se naučili, zkuste to znovu. Trénink není jen o teorii, získané vědomosti je nutné co nejdříve použít v praxi.
  • Kontrolujte si svůj postup v tréninku, látku, jíž jste napoprvé neporozuměli, si projděte znovu, zkuste znalosti aplikovat v praxi. Zkoušejte, co funguje, a toho se pak držte.

Pokud budete mít k tréninku připomínky, kontaktujte nás na adrese info@financnisamuraj.cz.

A teď už si užijte svou první tréninkovou lekci!